Produkcja kapsuł

Innowacyjne urządzenie dla branży medycznej, rehabilitacyjnej, kosmetycznej

Jesteśmy producentem kabin oraz kapsuł do floatingu Float Rest®. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały i podzespoły spełniające normy UE. Każde urządzenie wykonujemy z zachowaniem największej dokładności i precyzji.

Wszystkie elementy montujemy ręcznie, gwarantując najwyższy poziom techniczny i długoletnią bezawaryjną eksploatację.

W naszej firmie, w jednym miejscu, produkujemy kompletne urządzenia FloatRest

Dzięki własnej produkcji wszystkich elementów z tworzyw oraz produkcji systemów sterowania, filtracji, elektroniki, gwarantujemy najlepszą jakość wykonania, profesjonalny montaż, zaplecze serwisowe i doradcze. Zapewniamy bardzo korzystne warunki zakupu, błyskawiczną realizację zamówień, montaż i szkolenie.

Produkcja laminatów FloatRest
Produkcja laminatów FloatRest
Montaż urządzeń FloatRest
Montaż urządzeń FloatRest

Komory i kapsuły chronione patentami

Urządzenia Float Rest®, marka oraz zastosowane rozwiązania zastrzegliśmy w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej, uzyskując ochronę prawną własności przemysłowej w Unii Europejskiej i na świecie.

patenty

Badania termowizyjne – gwarancja energooszczędności

Jesteśmy pierwszym i jedynym producentem urządzeń do deprywacji sensorycznej w Europie, który poddał kapsułę badaniom termowizyjnym. Przeprowadzony pomiar wykonany przez ośrodek badawczy za pomocą kamery termowizyjnej wykazał niskie straty termiczne – a tym samym udowodnił, że temperatura roztworu Epsom wynosząca 36 st.C wewnątrz kapsuły będzie bardzo powolnie spadać . Są to parametry niespotykane w żadnych innych urządzeniach gwarantujące bardzo niskie zużycie energii elektrycznej w trakcie eksploatacji. Badanie, którego dokumentację poniżej przedstawiamy udowadniają perfekcyjny projekt i wykonanie kapsuły.