Produkcja kapsuł do floatingu

Najwyższa jakość urządzeń dzięki NANO TECHNOLOGII

Jesteśmy producentem kabin oraz kapsuł do floatingu Float Rest®. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały i podzespoły spełniające normy UE. Każde urządzenie wykonujemy z zachowaniem największej dokładności i precyzji.

Kapsuły i kabiny FloatRest produkowane są w opatentowanej metodzie NANO SILVER Antibacterial Technology zgodnie z normami Float USA Association.

Nasze produkty spełniają najbardziej restrykcyjne normy higieniczne. Jako jedyni w Europie do budowy kabin i kapsuł FloatRest stosujemy technologie używane w wytwarzaniu urządzeń medycznych. Kabiny i kapsuły FloatRest zostały pozytywnie przebadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i jako jedyne w Polsce uzyskały atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne urządzeń FloatRest produkowane są ze specjalistycznych żywic poliestrowych z „jonami srebra” w opatentowanej technologii.

„Jony srebra” zostają aktywowane podczas wchodzenia w kontakt z wilgocią. Zabijają bakterie znajdujące się na powierzchni i blokują proces podziału komórek, tym samym hamując proliferację bakterii. Dzięki zastosowanej metodzie ponad 99% bakterii ginie.

Powierzchnie urządzeń wykonane w NANO SILVER Antibacterial Technology nie ulegają modyfikacji. Grubość powierzchni wynosi kilka mm, polerowanie, zarysowanie, ścieranie nie wpływa na działanie ochronne. Powierzchnie zachowują zabezpieczenie antybakteryjne przez cały czas życia produktu i dlatego posiadają dożywotnią gwarancję. Urządzenia odporne są na promieniowanie UV, uderzenia, chemię, wysokie temperatury, zmatowienia. Na gładkiej, szklistej powierzchni nie powstają żadne zarysowania i zabrudzenia. Przy codziennym użytkowaniu komory są równie piękne i sterylne jak pierwszego dnia.

Do każdego wyprodukowanego urządzenia dołączany jest indywidualny certyfikat NANO SILVER Antibacterial Technology.

Każde urządzenie oznaczane jest specjalnym hologramem potwierdzającym oryginalność produktu.

W naszej firmie, w jednym miejscu, produkujemy kompletne urządzenia FloatRest®

Dzięki własnej produkcji wszystkich elementów z tworzyw oraz produkcji systemów sterowania, filtracji, elektroniki, gwarantujemy najlepszą jakość wykonania, profesjonalny montaż, zaplecze serwisowe i doradcze. Zapewniamy bardzo korzystne warunki zakupu, błyskawiczną realizację zamówień, montaż i szkolenie.

Produkcja laminatów FloatRest
Produkcja laminatów FloatRest
Montaż urządzeń FloatRest
Montaż urządzeń FloatRest

Certyfikaty, Atesty, Świadectwa UP

Urządzenia Float Rest®,marka oraz zastosowane rozwiązania zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Przeczpospolitej Polskiej, chronione prawem własności przemysłowej w Unii Europejskiej i na swiecie.

Kabiny i kapsuły Float Rest® atestowane przez Państwowy Zakladu Higieny.

Urządzenia z certyfikatami bezpieczeństwa

Badania termowizyjne – gwarancja energooszczędności

Jesteśmy pierwszym i jedynym producentem urządzeń do deprywacji sensorycznej w Europie, który poddał kapsułę badaniom termowizyjnym. Przeprowadzony pomiar wykonany przez ośrodek badawczy za pomocą kamery termowizyjnej wykazał niskie straty termiczne – a tym samym udowodnił, że temperatura roztworu Epsom wynosząca 36 st.C wewnątrz kapsuły będzie bardzo powolnie spadać . Są to parametry niespotykane w żadnych innych urządzeniach gwarantujące bardzo niskie zużycie energii elektrycznej w trakcie eksploatacji. Badanie, którego dokumentację poniżej przedstawiamy udowadniają perfekcyjny projekt i wykonanie kapsuły.