sprzedaż saun ganbanyoku

Sprzedaż japońskich saun Ganbanyoku

Mamy przyjemność przedstawić Państwu luksusowe sauny skalne Ganbanyoku marki JapanSpa®.

Wyjątkowość sauny skalnej wynika z wysokiej skuteczności zabiegów, ekskluzywności produktu oraz na niespotykanym w innych saunach komforcie i przeżyciach podczas zabiegu.
Sauny skalne ciesz się ogromną popularnością na całym świecie, w zależności od kraju noszą nazwy: Bath Rock, Ganbanyoku, Badstue Stein. Stanowią wyposażenie luksusowych ośrodków rehabilitacyjnych, hoteli i spa.

Tradycyjne sauny parowe czy promiennikowe stosują metodę, wykorzystującą otaczające powietrze jako medium pośredniczące. Gorące powietrze ogrzewa ściany, siedzenia kabiny oraz skórę użytkownika. Wynikiem jest duża bezwładność cieplna, która oznacza długi czas nagrzewania. Pośredni przesył ciepła w tradycyjnych kabinach wymaga wysokich temperatur powietrza (ok. 100°C) co dla większości użytkowników okazuje się bardzo uciążliwe.

Zupełnie inaczej pod tym względem działa sauna skalna JapanSpa dzięki metodzie bezpośredniego oddziaływania unikalną skałą magmową „czarnej krzemionki” z ang. Black Silica. Penetracja promieniowania infrared w głąb tkanek jest trzy krotnie skuteczniejsza a temperatura powietrza bardzo komfortowa. Dlatego wszyscy korzystający bardzo chwalą niebywałą przyjemność zabiegu.

Łóżka skalne wykonane są z najwyższej jakości naturalnych materiałów.

Rama łóżka zbudowana jest ze szlachetnego drewna zgodnie z japońskim designem który przenosi w klimat ekskluzywnych spa oraz w świat orientu.

Sauny JapanSpa jako jedyne na rynku pokryte są na całej powierzchni oryginalną skałą magmową „ czarnej krzemionki” w postaci jednolitych ogromnych płyt wulkanicznych o długości ponad 2 metrów. Rozwiązanie takie gwarantuje największą skuteczność i komfort zabiegu.

Wszystkie funkcje JapanSpa nadzorowane są poprzez mikroprocesorowy sterownik dzięki któremu możemy ustawiać różne parametry sauny, np. stałą temperaturę skały wulkanicznej z dokładnością do 0,1°C , przygotowanie zabiegu, dni oraz godziny działania.

Do każdej sauny JapanSpa wydawany jest certyfikat jakości potwierdzający oryginalność produktu.

Urządzenia Japan Spa dzięki wyjątkowej konstrukcji dają się demontować i w razie potrzeby przenosić bez ryzyka uszkodzenia.

Produkty marki JapanSpa chronione są przez Urząd Patentowy RP w Europie i na świecie.

Serce saun skalnych

Na świecie jest tylko kilka miejsc eksploatacji skały wulkanicznej z czarną krzemionką : Indie, Japonia, Islandia, Kamczatka.

Do produkcji saun JapanSpa używana jest „czarna krzemionka” z ang. Black Silica z najczystszej wyspy na świecie Islandii. Wydobywana skała magmowa posiada najwyższą zawartość krzemionki oraz minerałów zapewniając najlepsze promieniowanie podczerwone i działanie prozdrowotne.

Japońska sauna skalna
Japońska sauna skalna

Mieszkańcy Islandii pochodzą w prostej linii od Wikingów. Wyspa była niezamieszkała aż do 875 roku, kiedy przybyli tu z Norwegii pierwsi osadnicy.

Islandia to dymiące gejzery, wodospady na rwących rzekach, a na szczytach gór białe czapy lodowców. Do atrakcji wyspy należy kąpiel w nasyconej minerałami wodzie termalnej w Błękitnej Lagunie. Naturalny basen utworzony pośród czarnych skał wulkanicznych wypełnia gorąca woda. Kąpiel w tej bogatej w minerały wodzie w kolorze mleczno-niebieskim ma właściwości relaksacyjne i lecznicze. Za jej piękną barwę odpowiada krzemionka. Leżąc w rozkosznie ciepłej wodzie można podziwiać pokrytą czarną lawą okolicę i białe kłęby pary, spowijające pobliską elektrownię geotermalną.

Japońska sauna skalna Ganbanyoku
Japońska sauna skalna Ganbanyoku

Islandia jest najdroższą na świecie wyspą, przyciąga nieskażoną przyrodą, jaką trudno gdziekolwiek znaleźć. Wnętrze Islandii to najdziksze pustkowie w Europie, ogromna przestrzeń wypełniona polami zastygłej lawy, wulkanami, lodowcami i rwącymi rzekami. Dlatego kamień do wyjątkowych saun skalnych JapanSpa pochodzi z tego zachwycającego kraju. Wszystkich tych, których męczą zadymione, tłoczne miasta i hałaśliwe centra handlowe, którzy szukają czegoś naprawdę wyjątkowego i zdrowego zapraszamy do korzystania z dobrodziejstw sauny skalnej JapanSpa.

Dane techniczne

Sauny skalne JapanSpa produkowane są w różnych wymiarach.
Najbardziej popularne:

  • Sauna: 160 cm szer. x 240 cm dł.
    Obszar aktywnego działania podczerwieni skały wulkanicznej : 120cm szer. x 200 cm dł.
    Zasilanie : 230V, 800Watt, 16A
  • Sauna: 220 cm szer. x 240 cm dł.
    Obszar aktywnego działania podczerwieni skały wulkanicznej : 180 cm szer. x 200 cm dł.
    Zasilanie 230 V, 1400 Watt, 16A

Każda sauna skalna podświetlana jest w technologii led, która służy do koloroterapii. Na skałę wulkaniczną sauny JapanSpa udzielana jest 10 letnia gwarancja.